Atteikuma tiesības

Ja esat Patērētājs, tad uz Jums attiecas šīs Atteikuma tiesības. Saskaņā ar „Patērētāju tiesību aizsardzības likuma” 1.panta 3.punktu, Patērētājs ir fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.

Saskaņā ar Atteikuma tiesībām, Patērētājs 14 dienu laikā no pirkuma brīža var atgriezt preci, nepaskaidrojot atgriešanas iemeslus.

Izmantojot Atteikuma tiesības, lūdzam ņemt vērā sekojošus nosacījumus:
– pārbaudiet, bet nelietojiet preci;
– neatveriet audioieraksta, videoieraksta vai datora programmatūras iepakojumu (attiecas arī uz plaukstdatora, navigācijas iekārtas u.c. programmatūrām);
– saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju.

Atsakoties no preces, SIA LEGIT IT atmaksās visus no konkrētā distances līguma ietvaros saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka Jūsu izvēlētais piegādes veids nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad SIA LEGIT IT tika informēts par Tavu lēmumu atteikties no šī līguma. SIA LEGIT IT var aizturēt naudas atmaksājumu līdz brīdim, kad SIA LEGIT IT būs saņēmis patērētāja nosūtītās, atgrieztās preces.

Gadījumā, ja vēlaties atteikties no preces, lūdzu aizpildiet atteikuma veidlapu un kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu un garantijas talonu nogādājiet vai nosūtiet to mums uz Ūdens ielu 23-14, Rīga, LV-1007.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu sazinieties ar mums pa tālr. +371 29600615 vai e-pastu: info@legit.lv